VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Reklamace


Reklamace_2022

 

Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků, jejichž seznam naleznete zde.

Proč? Z legislativního pohledu totiž musíte závadný produkt nejdříve reklamovat u prodejce, u kterého jste produkt zakoupili. Proto skutečně nemůžeme přijímat k reklamaci zboží, které jsme nedodali našim prodejcům. Pokud tedy vlastníte produkt ze zahraničí, budete muset uplatnit reklamační řízení tam.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...