VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

VHF / AIS

Rádia VHF, ať už pevně namontovaná nebo ruční, jsou jedním z nejdůležitějších komunikačních a bezpečnostních zařízení pro rybáře a loďaře. Od jednoduchých komunikací mezi loděmi navzájem či komunikaci s břehem až po volání nebo reakci na mimořádné události na vodě - vysílače VHF poskytují klid na vodě.

Robustní, vodotěsná VHF námořní rádia Lowrance splňují mezinárodní standardy  a spoléhají na ně jak komerční, tak rekreační rybáři a loďaři. Mnoho  modelů je třídy D, které povoluje nouzové volání jediným tlačítkem a okamžitou identifikaci plavidla.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem