VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

VHF / AIS

Rádia VHF, ať už pevně namontovaná nebo ruční, jsou jedním z nejdůležitějších komunikačních a bezpečnostních zařízení pro rybáře a loďaře. Od jednoduchých komunikací mezi loděmi navzájem či komunikaci s břehem až po volání nebo reakci na mimořádné události na vodě - vysílače VHF poskytují klid na vodě.

Robustní, vodotěsná VHF námořní rádia Lowrance splňují mezinárodní standardy  a spoléhají na ně jak komerční, tak rekreační rybáři a loďaři. Mnoho  modelů je třídy D, které povoluje nouzové volání jediným tlačítkem a okamžitou identifikaci plavidla.

 
7664
146991766414699

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • LINK 6 GREY GALLERY 1 Kód: 000-14493-001
  Link-6S Marine DSC VHF Radio
  Na objednávku

  Komunikujte zřetelně s tímto spolehlivým námořním VHF rádiem třídy D DSC, které má čtyřtlačítkový ruční mikrofon, intuitivní ovládání otočným ovladačem a klávesnicí. Link-6S má také interní GPS anténu.

  7 664 Kč
 • Link 9 Right Facing 24750 Kód: 368
  VHF MARINE RADIO,DSC, AIS-RX,LINK-9
  Na objednávku

  14 699 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem