VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Link-6S Marine DSC VHF Radio

 
Efekt lupa
 

Komunikujte zřetelně s tímto spolehlivým námořním VHF rádiem třídy D DSC, které má čtyřtlačítkový ruční mikrofon, intuitivní ovládání otočným ovladačem a klávesnicí. Link-6S má také interní GPS anténu.

Dostupnost Na objednávku
Cena 6 333,88 Kč bez DPH
7 664 Kč    
Kód produktu 000-14493-001
Kategorie VHF / AIS
 
Intuitivní ovládání
Otočný volič kanálů umožňuje rychlý výběr kanálů, zatímco velká a dostatečně velká tlačítka poskytují rychlý přístup ke všem klíčovým funkcím. Vyhrazené klávesy kanálu 16 umožňují okamžitý přístup k nouzovému kanálu a zabudovány jak na předním panelu rádia, tak na jeho čtyřtlačítkovém příručním mikrofonu.

 

Schváleno DSC třídy D
Kompatibilní s DSC třídy D pro automatické tísňové volání, včetně polohy při připojení ke kompatibilnímu přijímači GPS.
 
Všechny mezinárodní kanály
Link-6S je navržen pro globální použití a podporuje všechny mezinárodní kanály včetně USA a Kanady.

 

Režim mého kanálu
Vyberte své oblíbené kanály pro rychlý a snadný přístup. Dlouhým stisknutím na voliči kanálů přejdete do režimu Můj kanál, kde můžete pomocí otočného voliče kanálů procházet pouze vybrané oblíbené položky.

 

Více režimů skenování
Prohledávejte všechny dostupné kanály nebo pouze vybrané oblíbené položky. V obou režimech skenování lze volitelně dát přednost nouzovým kanálům, aby se snížila pravděpodobnost ztráty tísňových volání nebo jiných naléhavých bezpečnostních zpráv.

 

Snadná montáž
Závěsný držák umožňuje instalaci na stůl, nad hlavu nebo do přepážky. Rovněž je podporována instalace do palubní desky se snadným řešením montáže zepředu.