VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Elektromotory Motorguide

MotorGuide nabízí trollingové motory pro širokou škálu rybářských lodí a rybolovných stylů.


JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ ELEKTROMOTOR PRO VAŠI LOĎ?

 

DLE VÝKONU

Obecná směrnice uvádí 2 libry tahu na každých 45 kg celkové hmotnosti lodě (loď, palivo, cestující, výstroj atd.). Pokud často lovíte v silných proudech nebo ve větrných podmínkách, přidejte 10 liber tahu navíc.

DLE DÉLKY HŘÍDELE

Změřte linii od horní části přídě, kde je namontován motor, k vodní hladině. Poté k tomuto měření přidejte 50 cm. Vaše ideální délka hřídele by měla být alespoň tak dlouhá jako celkový součet.

DLE TYPU VYUŽITÍ

Pokud svůj čas na vodě trávíte spíše na sladkovodních plochách, motory s označením FW (freshwater) jsou pro Vás tou správnou volbou. Pokud však více času strávíte na moři a slanovodních plochách, budou vhodnější motory s označením SW (saltwater).

MotorGuide Catalogue_56120a3

 
0
827411082741
Značky

Stránka 1 z 1 - 49 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 49 položek celkem