VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Lithiové baterie ReLion

RELiON_Logo_1       

Americká společnost RELiON nabízí opravdu široké portfolio standardních a vysokokapacitních lithiových baterií, které díky své bezkonkurenční technologii zcela předčí klasické olověné a gelové akumulátory. RELiON baterie mají až desetinásobnou životnost oproti jejich olověným protějškům. Můžete se na ně tak opravdu spolehnout.

Lithiové baterie nabízejí více využitelné energie v lehkém, bezúdržbovém obalu, který je navíc opravdu bezpečný, spolehlivý a není potřeba se starat o jeho údržbu.


Proč přejít na lithiové baterie?

Nízká hmotnost, vysoká účinnost

Lithiové baterie RELiON obvykle váží o jednu třetinu méně a poskytují až o 50 % více energie než tradiční AGM nebo GEL olověné baterie a poskytují více energie.

Vysoká efektivita

Lithiové baterie RELiON nabízejí velmi nízký odpor (a účinnost 99 %), což umožňuje mnohem rychlejší nabíjení s minimálními ztrátami. Olověné baterie během vybíjení rychle ztrácejí energii.

Extra výdrž

Lithiové baterie poskytují 100 % své jmenovité kapacity bez ohledu na rychlost vybíjení. Olověné baterie obvykle poskytují méně využitelnou energii s vyšší rychlostí vybíjení. Bývá běžné,že olověné baterie jsou omezeny na 50 % jmenovité kapacity, aby se zabránilo zkrácení jejich životnosti.

Ultra dlouhá životnost

Dobíjecí lithiové baterie RELiON cyklují 3500krát nebo i více a vyšší rychlost vybíjení minimálně ovlivňuje životnost cyklu. Olověné baterie obvykle poskytují pouze 300-500 cyklů, protože vyšší úrovně vybíjení výrazně zkracují životnost cyklu.

 
3959
338691395933869
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem