VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Prodejci

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, BĚHEM POSLEDNÍ DOBY SE NA ČESKÉM TRHU OBJEVILY VÝROBKY LOWRANCE, SIMRAD A B&G PRODÁVANÉ PRODEJCI PŘEVÁŽNĚ PŘES INTERNET ČI Z INDIVIDUÁLNÍHO DOVOZU.VE SNAZE OCHRÁNIT NAŠE ZÁKAZNÍKY, UPOZORŇUJEME NA NÁSLEDUJÍCÍ: REKLAMACI ČI OPRAVU LZE UPLATNIT POUZE NA VÝROBKY, KTERÉ DO ČR DOVEZLA FIRMA BOHEMIA MARINE A KTERÉ KUPUJÍCÍ ZAKOUPIL U AUTORIZOVANÉHO PRODEJCE VÝROBKŮ, JEJICHŽ SEZNAM NALEZNETE NÍŽE.

U JINÝCH NEŽ NÍŽE UVEDENÝCH PRODEJCŮ NEGARANTUJEME PRODEJ PRODUKTŮ S INSTALOVANÝM ČESKÝM JAZYKEM,ČI MANUÁLEM V ČESKÉM JAZYCE, JELIKOŽ TYTO JSOU VLASTNICTVÍM BOHEMIA MARINE A JSOU TAK INSTALOVÁNY / VKLÁDÁNY POUZE K PRODUKTŮM, KTERÉ POCHÁZEJÍ Z OFICIÁLNÍ ČESKÉ DISTRIBUCE. PŘÍPADNÁ DALŠÍ INSTALACE ČESKÉHO JAZYKA ČI DODÁNÍ MANUÁLU JE ZPOPLATNĚNO.


Praha

 

Středočeský kraj

 

Plzeňský kraj

 

Jihočeský kraj

 

Ústecký kraj

 Liberecký kraj

 

Karlovarský kraj

 

Královehradecký kraj

 

Pardubický kraj

 

Vysočina

 

Brněnský kraj

 

Jihomoravský kraj

 

Olomoucký kraj

 

 Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj