VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

ReLion RB35 12V 35Ah LiFePO4

 
Efekt lupa
 

Tato lithiová baterie 12 V 35 Ah je kompaktní, ale svou silou dokáže hodně překvapit!

Dostupnost Objednáno u výrobce
Cena 8 660,33 Kč bez DPH
10 479 Kč    
Kód produktu REL-RB35
Značka ReLion
Kategorie Lithiové baterie ReLion
 

RB35 je lithium-železo-fosfátová (LiFePO4) baterie s hlubokým cyklem. Má dvojnásobný výkon, poloviční hmotnost a vydrží mnohem déle než jeho olověné protějšky. Tato výkonná lithiová baterie vám poskytne dokonalé množství energie pro celodenní rybaření a venkovní rekreační dobrodružství.

Běžně se používá v následujících aplikacích: jako zdroj napájení vyhledávačů ryb a sonarů, signalizátorů a jiné námořní elektroniky, při rybaření na ledu, kempování, pro napájení skútrů, solárního a nouzového osvětlení, v oblasti robotiky, bezpečnostních záložních systémů, telekomunikace atd.

Loga

Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nabízejí také ultra rychlé nabíjení, vysokou účinnost a delší životnost cyklu – navíc bez údržby!

Ne všechny lithiové baterie jsou stejné. Všechny baterie RELiON používají nejbezpečnější a nejstabilnější komponenty, včetně katody LiFePO4 a vestavěného systému správy baterií (BMS). BMS zajišťuje dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci – a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC).

Napětí 12,8V
Ah 35
Délka 195 mm
Šířka 131 mm
Výška 171 mm
Váha 4,5 kg
Stupeň voděodolnosti IP66
Doporučený stupeň pojistek 1.75 A - 17.5 A
Doporučené nabíjecí napětí 14.2 V - 14.6 V
Kompletní technická data naleznete v záložce "Soubory"