VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Echolot ze zahraničí

Zakoupili jste produkty LOWRANCE, SIMRAD či B&G ze zahraničí nebo takový nákup zvažujete?

 

V tom případě si Vás dovolujeme upozornit na následující:

  • Reklamaci či servisní opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků. Důvod je jednoduchý - Z legislativního pohledu totiž musíte závadný produkt nejdříve reklamovat u prodejce, u kterého jste produkt zakoupili. Proto skutečně nemůžeme přijímat k reklamaci zboží, které jsme nedodali našim prodejcům. Pokud tedy vlastníte produkt ze zahraničí, budete muset uplatnit reklamační řízení tam.
  • U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce.
  • Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.  Výše poplatku se odvíjí od zakoupeného modelu.

DOVOZ PRODUKTŮ Z AMERIKY

  • Produkty z USA jsou opatřeny GEOFENCINGem, což je ochrana výrobce před dovozem produktů z Ameriky do Evropy. V praxi to znamená, že jakmile si echolot zakoupený v USA ověří lokaci v Evropě, uzamkne GPS a další důležité funkce. Nový majitel pak následně musí zažádat o odblokování přístroje - toto odblokování je však zpoplatněno a nelze jej obejít, jelikož odblokování provádí přímo výrobce. Poplatky za odblokování navíc u dražších přístrojů (napr. Lowrance Elite FS či HDS) mnohdy dosahují desítek tisíc a nový majitel tak ve finále kolikrát zaplatí za echolot z USA více, než je jeho doporučená prodejní cena v ČR.

 

america-g82629c81e_1280

 

Záznamy nebyly nalezeny...