VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

iBoats VB200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Nafukovací člun Yellow V se vzduchovou palubou 2,0m. - Lehký, kompaktní a snadno skladný

Dostupnost Na dotaz
Cena 23 146,28 Kč bez DPH
28 007 Kč    
Kód produktu 2103
Značka YellowV
Kategorie Rybářské lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Lehký, skladný a snadno skladný. Pokud toužíte po tom, představujeme vám sérii YellowV VB.

Zažijte skvělou stabilitu a ciťte se pohodlně s pohodlnou nafukovací prošívanou palubou. Tato technologie zvládá extrémně vysoký tlak potřebný pro výkon.

Když je vzduchová paluba pod tlakem, nabízí robustní plochý povrch, na kterém lze stát, a vytváří trup s hlubokým V zvyšujícím výkon. Popruh pro zajištění palivové nádrže nebo baterie je standardně součástí paluby. 

S celkovou hmotností člunu 28 kg je nejlehčí v řadě. Kompaktní, svižný a snadno skladný.

VB200 je k dispozici pouze s airdeckem.

Délka 200 cm
Počet osob na palubě 2
Délka nohy motoru M
Maximální motorizace 3,7 HP