VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

iBoats VB200

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Nafukovací člun Yellow V se vzduchovou palubou 2,0m. - Lehký, kompaktní a snadno skladný

Dostupnost Na dotaz
Cena 23 146,28 Kč bez DPH
28 007 Kč    
Kód produktu 2103
Značka YellowV
Kategorie Lodě a nafukovací čluny
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Lehký, skladný a snadno skladný. Pokud toužíte po tom, představujeme vám sérii YellowV VB.

Zažijte skvělou stabilitu a ciťte se pohodlně s pohodlnou nafukovací prošívanou palubou. Tato technologie zvládá extrémně vysoký tlak potřebný pro výkon.

Když je vzduchová paluba pod tlakem, nabízí robustní plochý povrch, na kterém lze stát, a vytváří trup s hlubokým V zvyšujícím výkon. Popruh pro zajištění palivové nádrže nebo baterie je standardně součástí paluby. 

S celkovou hmotností člunu 28 kg je nejlehčí v řadě. Kompaktní, svižný a snadno skladný.

VB200 je k dispozici pouze s airdeckem.

Délka 200 cm
Počet osob na palubě 2
Délka nohy motoru M
Maximální motorizace 3,7 HP