VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Fly 260

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 15
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
Cena 53 662,81 Kč bez DPH
64 932 Kč    
Značka Roto-Tech
Kategorie LODĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Fly je malá plachetnice pro každé dobrodružství na vodě.Její vysoká stabilita a snadná manévrovatelnost odpouští mnoho chyb a ani v náklonu se posádka nemusí obávat nečekané koupele.

Fly je loď 3 v 1
Když vás přestane bavit plachtění nebo jen začne bezvětří, můžete odstranit stěžeň a použít pádla nebo motor. Fly, to je jeden trup a spousta možností.

Základní vybavení:
trup, sedačka, stěžeň, ráhno, takeláž, lana, hlavní plachta, kormidlo, kýlová ploutev, bakysta příďová, příďový úchyt, výpustní zátka

Příplatková výbava:
kosatka s příslušenstvím, vesla, havlenky

Specifikace:
Celková délka – 2,58 m

Celková šířka – 1,44 m

Celková výška – 0,52 m

Plocha plachet – 4,45 m²

Mast výška – 4,5 m

Hmotnost – 65 kg

Maximální nosnost – 350 kg

Materiál trupu – LDPE

Technologie – rotační tváření

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, výrobce Roto-Tech, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 258 cm
Šířka 144 cm
Váha 65 kg
Počet osob na palubě 3