VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Zeus 3S 12

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Zeus³S je komplexní navigační systém určený pro charterové a majitelské lodě, které se pohybují na moři nebo pro lodě, které se pravidelně účastní regat . Díky širokoúhlému displeji a ovládání pomocí otočného knoflíku, je tento plotter ideální volbou do každého počasí i náročných podmínek. Každý účastník regat zcela jistě ocení funkce pro závodní yachting jako jsou SailSteer, Laylines a RacePanel. Spojte se s online službami a mobilními zařízeními pomocí vestavěné Wi-Fi a bezproblémově propojte svůj systém se širokou škálou nástrojů a příslušenství pro větší bezpečnost, výkon a zábavu na vodě.

Dostupnost Na objednávku
Cena 111 247,11 Kč bez DPH
134 609 Kč    
Kód produktu 000-15412-001
Značka B&G
Kategorie B&G
Záruka 2 roky
 

Výjimečná viditelnost

Obrazovka SolarMAX HD zajišťuje dokonalou viditelnost za všech podmínek - ať už se jedná o pouhou spršku či skutečně rozbouřené moře. Obrazovka Zeus3 byla testována na maximum ve všem, od tropického slunečního světla až po hloubky jižního oceánu a ledové polární zimy.

z3-screen

 

Integrovaná klávesnice pro maximální kontrolu

Zeus3 má integrované otočné tlačítko a klávesnici, která může převzít kontrolu nad všemi funkcemi v extrémních podmínkách, kdy může být ovládání přes dotykový displej nekomfortní. Díky konfigurovatelným tlačítkům máte okamžitý přístup k často používaným funkcím.

zeus3-1

Super rychlý procesor pro okamžitou odezvu

Užijte si výjimečné situační povědomí díky vysoce výkonnému procesoru Zeus3. Díky enormnímu výkonu je snadné současné spouštění map, radaru, ovládání ForwardScan a autopilota bez kompromisu ohledně výkonu - tento plotter Vám poskytuje všechny nástroje, které potřebujete, abyste si plavbu užili, bezpečně a s vědomím, že můžete bezstarostně sledovat své okolí.

superfastprocessor

Ideální volba pro dvě kormidla

Instalace se dvěmi zařízeními Zeus3 zajistí, že budete mít data, která potřebujete tam, kde je skutečně potřebujete. Sdílejte své mapy, radarové a sonarové snímky mezi více displeji Zeus3 u kormidla, v navigační stanici či kdekoli jinde na palubě skrze ethernetové připojení.

twin_helms


Vyhrazené funkce pro plachtění a závodní sailing

 

SailSteer

sail-steer2

Prohlédněte si všechna potřebná data na jednom čitelném displeji pomocí funkce SailSteer. Získejte informace ohledně větru, rychlosti, přílivu a odlivu, směru, kurzu vůči zemi, informací o linii a trasových bodech- to vše zobrazené na jedné obrazovce, abyste měli potřebné informace na dosah ruky.

Laylines

shot002-2a

Nechte Vulcan oddřít tvrdou práci: Prohlédněte si svůj kurz a minimalizujte čas strávený řešením linií s překrytím v mapě. Podívejte se, která cesta je nejlepší, a ujistěte se, že se držíte na správné poloze, abyste se dostali na návětrné místo co nejefektivněji. Laylines dokonce berou v úvahu efekty odlivu a přílivu či a vítr k vykreslení nejrychlejšího kurzu k dalšímu trasovému bodu.

SailingTime

navionics-chart-with-sailsteer-page_emea.jpg_117162

Plánujte efektivně pomocí SailingTime a získejte více informací o tom, jak dlouho bude trvat, než se dostanete k trasovému bodu, dokonce i když příliš nefouká. SailingTime vypočítá čas, který strávíte na každém obratu, s přihlédnutím k účinkům větru a přílivu, aby vám poskytl přesné ETA v cíli.

RacePanel

startline

Skutečně profesionální funkce, kterou dříve užívali pouze profesionální závodníci -Race panel Vám poskytne dostatek informací pro zajištění toho nejlepšího startu ve flotile díky informacemi o čase, vzdálenosti a poloze na jediném přehledném displeji.


Vysoce přesná GPS

Díky vestavěnému 10 Hz přijímači GPS, který vykreslí vaši polohu s výjimečnou přesností, budete vždy vědět, kde přesně se vaše loď nachází.

high_accuracy_gps

Autopilot

Umístěte Zeus3 do středu své lodi a ovládněte svého autopilota B&G z dotykové obrazovky Vulcanu. S nainstalovaným ovladačem kdekoli jinde lze k intuitivnímu ovládání přistupovat z libovolné obrazovky jednoduchým klepnutím a umožňují vám měnit směr, kurz či kompas. Využijte pokročilé plachetní algoritmy, které Vám usnadní ovládání - to vše z dotykové obrazovky vašeho plotteru.

autopilot-over-chart.png_8366

Zrcadlení obrazovky na telefon

Integrovaná Wi-Fi vám umožní zrcadlit a ovládat obrazovku odkudkoli na palubě na chytrém telefonu nebo tabletu pomocí aplikace Link App, což představuje nákladově efektivní řešení. Zálohujte svá nastavení a body na trase nebo se připojte k bezdrátovému hotspotu nebo WiFi v přístavu a stahujte předpovědi počasí či aktualizace softwaru přímo do svého zařízení. Připojte svůj telefon přes Bluetooth, abyste získali možnost číst textové zprávy a odpovídat na ně přímo z displeje chartplotteru.

link3

Hladké propojení s vašimi nástroji

Užijte si plně propojený zážitek z plavby a ovládání a sledujte svůj přístrojový systém H5000 na palubě z displeje. Zeus3 může také plně ovládat palubní systémy pomocí Naviop a CZone.

seamless_integration

Široká škala mapových podkladů

Chartplottery Zeus3 podporují širokou škálu předních výrobců map, od C-MAP, Navionics či NV Digital. Využijte pokročilé funkce mapování, včetně autoroutingu, dynamických přílivů a odlivů, leteckých snímků a podrobných map pístavů, abyste vždy věděli, co přesně se pod vaším kýlem skrývá.

2-charts_emea.jpg_11714

ForwardScan

Podívejte se, co leží pod vodou přímo před přídí Vaší lodě pomocí unikátní dopředné sondy ForwardScan. Využijte dvourozměrný pohled v reálném čase na mořské dno před vaší lodí. Navigujte do mělčin a špatně mapovaných oblastí s lehkostí a jistotou.

forwardscan

Radar

Získejte skvělé situační povědomí i v noci a za nepříznivých podmínek, vyhněte se kolizi či sledujte počasí pomocí B&G radaru. 

halo24-bg-02-see-near-and-far

Rozlišení displeje 800 x 1280
Jas 1200 nits
Stupeň voděodolnosti IPX6 a 7
Ethernetové porty 1 x 5 pin žlutý konektor x 10/100 Mbit
NMEA 2000 1 x NMEA 2000 Micro-C port, 1 LEN
Váha 3,1 kg
Napětí 10 - 31.2 V DC
Provozní teplota -15°C až +55°C
Slot na SD karty 2 MicroSD sloty, max. 32GB každý
Video 2 x kompozitní video vstupy (RCA konektory).Nutné dokoupit kabel (P/N 000-00129-001).
Spotřeba energie - MAX 28 W
Rozměry 352 x 225 x 98 mm
Počet GPS kanálů 34
GPS Zabudovaný 10 Hz GNSS přijímač pro GPS a GLONASS, podporuje Galileo, Beidou, QZSS.SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN)
Radar Halo pulzní radary, Broadband Radary, HD pulzní radary
WiFI Ano
Bluetooth Ano
Propojení s PC Ne

ZEUS 3S