VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

TRITON

 
Efekt lupa
 

Vybavte svou loď jachtařskými přístroji Triton² a užijte si křišťálově jasné displeje, které umisťují data o plavbě, přesně tam, kde je potřebujete vidět.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 13 390 Kč bez DPH
16 201,90 Kč    
Kód produktu 000-13294-001
Kategorie B&G
 

Data ještě jasněji sTriton²

Zobrazte si data, na která se spoléháte: rychlost, hloubku, vítr a další, ě na nízkoprofilových a intuitivních displejích Triton².

4,1” obrazovka vám ukáže, co potřebujete vidět ve dne i v noci – a dokonce i na přímém slunci – a poskytne vám všechny informace, které potřebujete, abyste se svou lodí plavili chytřeji a bezpečněji, bez ohledu na počasí.

triton2_rf_boatspeed

Enormní přizpůsobivost

Přizpůsobte si Triton² tak, aby zobrazoval to, co chcete vidět, přesně tam, kde to chcete vidět. Jednoduché numerické obrazovky zobrazují všechna data dostupná ve vaší síti, zatímco intuitivní displej SailSteer umísťuje vše, co potřebujete, na jedno místo, přičemž údaje o větru a rychlosti lodi jsou překryty intuitivním diagramem, který také zobrazuje čáry, kurz a informace o navigačních bodech. Abyste byli na vodě v bezpečí, Triton² také zobrazí data AIS pro jasný pohled na okolní plavidla – a pomocí propojeného DSC VHF rádia je můžete kontaktovat přímo z displeje přístroje.

triton2_lf_boatspeed

Nízkoprofilová obrazovka

Nízkoprofilový design Triton² vylepší každý kokpit. Elegantní displej s tloušťkou pouhých 8 mm má široké pozorovací úhly a výjimečný jas, ale spotřebuje zanedbatelných 150 mA energie. Takže ať už namontujete displej kamkoliv, vždy budete moci vidět data, která potřebujete.

copy-of-triton2-2