VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Topení Alpen Camping

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 509
Kategorie Vařiče
 

Plynové topení na kartuše, které lze zároveň použít jako ohřívač pokrmů.

Možnost připojení na PB láhev.

Praktický společník do chladných dnů. Vhodný do lodí, při stanování nebo na chalupu.

IK-1100 je vyrobeno z plastu a kovu, přičemž hořák je keramický s uzavřeným katalytickým hořením. Zapalování je piezoelektrické, regulace výkonu plynulá.

Výkon hořáku je 1,7 kW, což je kapacitně dostatečné pro komfortní vytopení prostoru až 10 m².

Spotřeba propan butanu je max. 108 g/h při 20°C. S kartuší typu CP250 lze tedy topidlo udržet v provozu cca 2 hodiny, s 2 kg PB lahví je to cca 18 hodin.

Certifikace CE
Typ plynu Propan - Butan / Izobutan
Výkon 1,7 kW
Spotřeba plynu 108 g / h
Zapalování Piezo
Zdroj Kartuše / plynová přípojka na PB lahev
Hmotnost 2,26 kg
Rozměry 30.5 x 20 x 33 cm