VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Simrad HALO-6 Pulzní kompresní radar

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Radar Halo ™ poskytuje bezprecedentní kombinaci dlouhého a krátkého dosahu detekce s přesnou definicí cíle a minimálním rušením. Rychlé spuštění a maximální spolehlivost vám zajistí pokrytí, když to nejvíce potřebujete, zatímco pulzní přenosy s nízkou spotřebou znamenají, že Halo Radar je dokonce bezpečný pro provoz v kotvištích a přístavech.

Dostupnost Na objednávku
Běžná cena 225 390,23 Kč
Ušetříte 0,23 Kč (–0 %)
Cena 186 272,73 Kč bez DPH
225 390 Kč    
Kód produktu 000-11471-001
Kategorie RADARY
 

Radar Halo ™ poskytuje bezprecedentní kombinaci výkonu na krátkou a dlouhou vzdálenost, od pouhých šesti metrů až po 48 námořních mil. Monitorujte dva rozsahy vzdálenosti současně v režimu duálního dosahu a plně využijte radaru Halo,pro sledování vzdálených meteorologické změn zatímco zároveň monitoruje blízké okolí Vaší lodi a pomůže se vyhnout případným kolizím.. Technologie pulzní komprese neznamená žádné kompromisy v detekci v obou rozsazích. Pokročilé digitální zpracování signálu pomáhá eliminovat rušení na moři, zatímco technologie Beam Sharpening poskytuje vylepšenou separaci mezi malými nebo vzdálenými cíli.

Radar Halo poskytuje komplexní škálu funkcí, které zvyšují vaše situační povědomí a bezpečnost na vodě. Monitorujte vybrané nebezpečí kolize pomocí sledování cílů MARPA nebo automaticky zvýrazněte všechny blížící se cíle pomocí volitelné upgradu sledování pohybu VelocityTrack ™ Doppler. Dávejte pozor na vzdálené bouřkové mraky v režimu Počasí, což je vaše vlastní meteorologická služba v reálném čase. Radar Halo funguje také jako výkonný vyhledávač ptáků, nezbytný nástroj pro nadšence sportovního rybolovu a profesionální rybáře. Inteligentní režimy počasí a ptačí radary Halo nevyžadují žádné ruční ladění, stačí nastavit režim a můžete vyplout.


Nebezpečí kolize nebude čekat na spuštění vašeho radaru - proč byste měli Vy? Polovodičová technologie radaru Halo je připravena okamžitě ke spuštění z pohotovostního režimu a za pouhých 16–25 sekund od aktivace. Vyvarujte se 2–3 minutové zahřívací době spojené s tradičním pulzním radarem a důvěřujte radaru Halo , aby vám poskytl okamžitý a přesný radarový obraz, kdykoli ho potřebujete. Nízkoenergetické pulzní přenosy radaru Halo umožňují bezpečný provoz v kotvištích a přístavech a poskytují další pokrytí v těchto prostředích s vysokým rizikem kolize. Rychlý provoz 48 otáček za minutu poskytuje časté aktualizace polohy, zatímco vyspělý bezkartáčový motor a čelní převodovka zajišťují tichý provoz.

Průměr 2045 mm
Provozní napětí 12 V Systemy 10.8 - 15 V DC24 V Systemy 20 - 31.2 V DC
Spotřeba energie - MAX 180 W
Provozní teplota -25°C až +55°C
Rozměry 324 mm x 427 x 339 mm
Min / Max dosah 75 m / 72 nm
Stupeň voděodolnosti IPX6
Váha 18.75 Kg (Anténa: 6,5 Kg)
Max rychlost větru 70 kn

HALO 3