VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

RIVERFOX C470

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 18
Dostupnost Na objednávku
Cena 293 403,31 Kč bez DPH
355 018 Kč    
Kód produktu 273
Kategorie Lodě a nafukovací čluny
 

Lodě RiverFOX patří do kategorie „bass boats“, mají tedy velmi nízký trup bez nástaveb. Jsou vyvinuty především pro rybáře, ale jejich použití může být v našich podmínkách všestranné. Na rovné přední palubě je otočná rybářská sedačka a v příplatkové výbavě také 12V elektromotor Motorguide Xi5 s možností nožního i dálkového ovládání. V případě lodí RiverFOX je konstrukce laminátová, dvouplášťová, částečně vypěněná, tedy nepotopitelná. Díky této konstrukci jsou všechny povrchyhladké bez nutnosti údržby. Navíc je v interiéru vše hojně obložené koberci. Dalším společným znakem je velký počet úložných možností a bohaté příslušenství. Již z výroby je například instalována veškerá kabeláž. V případě této řady je pamatováno při montáži na příďový elektromotor, echoloty, osvětlení a řadu dalšího vybavení. Dodatečná instalace kabelů by při konstrukci, kdy je prostor mezi palubou a trupem částečně vypěněný, byla více než problematická.

V základu je již řídicí konzole s převodkou řízení, křeslo řidiče Premium High se schránkou, otočné křeslo spolujezdce Premium High, odpružený příďový otočný sedák, úložné prostory, nádrž na živé nástrahy, 12V elektrická příprava na montáž příďového motoru, nerezové vazáky a oka, kompletní 12V elektroinstalace s vypínači a pojistkami, automatická bilge pumpa, koberce na podlaze a palubě, automatická nabíječka pro dva akumulátory s DVSR ekvalizérem, navigační světla, houkačka, dvě zásuvky na 12 V.

 

Motorové čluny RiverFOX jsou určitě obohacením trhu a není divu, že si našly své zákazníky hned při své výstavní premiéře.
Jsou to lodě, které lze snadno dostat na vodu i z vody. Pokud zrovna majitel nejezdí, vejdou se do garáže nebo na zahradu
a nepotřebují trvalé kotvení v marině. Dají se jednoduše převézt na přívěsu a nejsou nijak náročné na údržbu. Výrobce je navíc nabízí v sedmi barevných kombinacích, takže je méně pravděpodobné, že soused bude mít úplně stejnou loď.

Svezení je díky silné motorizaci zábavné, do lodi ani při přejíždění vln nestříká a kobercem čalouněný vnitřek je příjemný na dotek a absolutně neklouže. Kapitán i posádka určitě ocení madla po obvodu lodě. Sedačku je možné z přední paluby snadno demontovat. Vznikne tak pěkné opalovací lehátko nebo otevřený pracovní prostor. Při testu jsme dosahovali maximální rychlosti 45 kilometrů v hodině při obsazení dvěma osobami. 

Zdroj: časopis Yacht, kde byla loď testována

 

Výbava lodi: Úložný prostor 5ks, úložný prostor na pruty d-228cm, el. příprava na montáž příďového motoru, kompletní nerezové vazáky a oka, kompletní elektroinstalace 12V s vypínači a pojistkami, automatická bilge pumpa, koberce na podlaze a palubě, navigační světla, vrcholové světlo, vestavný klakson, zásuvky na 12V 2ks, osvětlení paluby 3ks, tlumiče na vyklápění bakyst, relingy 4ks, odkládací plastové misky v bakystách, magnetický úchyt na drobnosti, příďový otočný sedák, transportní potah.

Uvedená cena je za loď ve výbavě standard.

Délka 4,68 m
Šířka 1,83 m
Hmotnost bez motoru 270 kg
Počet osob 5
Maximální výkon motoru 75 HP
Délka nohy motoru L
Kategorie CE C
Doprava Není v ceně