VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

RIVERFOX 400 BASS

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 25
Dostupnost Na objednávku
Běžná cena 363 693 Kč
Ušetříte 178 454 Kč (–49 %)
Cena 153 090,08 Kč bez DPH
185 239 Kč    
Kód produktu 272
Kategorie Lodě a nafukovací čluny
 

Lodě RiverFOX patří do kategorie „bass boats“, mají tedy velmi nízký trup bez nástaveb. Jsou vyvinuty především pro rybáře, ale jejich použití může být v našich podmínkách všestranné. Na rovné přední palubě je otočná rybářská sedačka a v příplatkové výbavě také 12V elektromotor Motorguide Xi5 s možností nožního i dálkového ovládání. V případě lodí RiverFOX je konstrukce laminátová, dvouplášťová, částečně vypěněná, tedy nepotopitelná. Díky této konstrukci jsou všechny povrchyhladké bez nutnosti údržby. Navíc je v interiéru vše hojně obložené koberci. Dalším společným znakem je velký počet úložných možností a bohaté příslušenství. Již z výroby je například instalována veškerá kabeláž. V případě této řady je pamatováno při montáži na příďový elektromotor, echoloty, osvětlení a řadu dalšího vybavení. Dodatečná instalace kabelů by při konstrukci, kdy je prostor mezi palubou a trupem částečně vypěněný, byla více než problematická.

V základní výbavě jsou nerezové vazáky, pevná madla a oka, 12V elektroinstalace s vypínači a pojistkami, automatická bilge pumpa, navigační světla, houkačka, dvě zásuvky na 12 V, osvětlení paluby, příďový otočný sedák a také přepravní persenik.

Motorové čluny RiverFOX jsou určitě obohacením trhu a není divu, že si našly své zákazníky hned při své výstavní premiéře.
Jsou to lodě, které lze snadno dostat na vodu i z vody. Pokud zrovna majitel nejezdí, vejdou se do garáže nebo na zahradu
a nepotřebují trvalé kotvení v marině. Dají se jednoduše převézt na přívěsu a nejsou nijak náročné na údržbu. Výrobce je navíc nabízí v sedmi barevných kombinacích, takže je méně pravděpodobné, že soused bude mít úplně stejnou loď.

Svezení je díky silné motorizaci zábavné, do lodi ani při přejíždění vln nestříká a kobercem čalouněný vnitřek je příjemný na dotek a absolutně neklouže. Kapitán i posádka určitě ocení madla po obvodu lodě. Sedačku je možné z přední paluby snadno demontovat. Vznikne tak pěkné opalovací lehátko nebo otevřený pracovní prostor. Při testu jsme dosahovali maximální rychlosti 45 kilometrů v hodině při obsazení dvěma osobami. 

Zdroj: časopis Yacht, kde byla loď testována

Uvedená cena je za loď ve výbavě standard.

Výbava lodi: Úložný prostor 5ks, úložný prostor na pruty d-228cm, el. příprava na montáž příďového motoru, kompletní nerezové vazáky a oka, kompletní elektroinstalace 12V s vypínači a pojistkami, automatická bilge pumpa, koberce na podlaze a palubě, navigační světla, vrcholové světlo, vestavný klakson, zásuvky na 12V 2ks, osvětlení paluby 3ks, tlumiče na vyklápění bakyst, relingy 4ks, odkládací plastové misky v bakystách, magnetický úchyt na drobnosti, příďový otočný sedák, transportní potah.

Délka 4,05 m
Šířka 1,62 m
Hmotnost bez motoru 180 kg
Počet osob 2/3
Maximální výkon motoru 30 HP
Délka nohy motoru L
Doprava Není v ceně