VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

RiverBoats 420 SD

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Možnost dodání v různých barvách!

(viz galerie)

Dostupnost Na objednávku
Cena 89 538,02 Kč bez DPH
108 341 Kč    
Kód produktu 527
Kategorie Lodě a nafukovací čluny
 

Uvedená cena lodi je ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory.

River Boats jsou kvalitní čluny způsobilé pro plavbu po moři vyráběné v Norsku od roku 1995. Modulární oceněný design člunů se zaměřuje na bezpečnost, funkčnost a jednoduché držení člunu.

River 420 je praktický, moderní a cenově dostupný člun, který je k dispozici v různých barvách, s nebo bez ovládací konzole XR. Společnost River Boats dosud dodala přes 10 000 lodí spokojeným zákazníkům v řadě aplikací a trhů.

Říční lodě, snadné plavby! Čluny jsou vyráběny z polyetylenu, který je extrémně nárazuvzdorný a trvanlivý s minimální údržbou. River Boats jsou 100% recyklovatelné, šetrné k životnímu prostředí a zároveň jsou lodě konkurenceschopné cenově.

River Boats jsou dobré stabilní námořní lodě a trupy jsou popisovány jako hybridy mezi katamaránem a trupem se dnem do V. Tato konstrukce trupu poskytuje extrémní boční stabilitu a dobrou způsobilost k plavbě, přičemž se bere v úvahu velikost!

Sada XR se skládá z konzoly řízení, řízení, USB nabíječky, dvou sedadel, loketních opěrek a uchycení k ovládacímu panelu plynu/převodovky. Otvory pro vidlice vesla jsou zaslepeny a součástí jsou i pádla. 

 
Délka 420 cm
Šířka 180 cm
Váha 180 kg
Maximální motorizace 30 PS
Kategorie C
Počet osob na palubě 5