VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

NEMESIS 9

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8
Dostupnost Na objednávku
Cena 78 546 Kč bez DPH
95 040,66 Kč    
Kód produktu 000-15611-001
Značka B&G
Kategorie B&G
 

Nemesis™ 9 je perfektním řešení pro zobrazení všech důležitých jachtařských dat, která potřebujete - ať už na stěžni, v kokpitu nebo u kormidla.

Systém lze propojit s více obrazovkami prostřednictvím Nemesis Hub.

nemesis-ambient_video_1loop_data_005

Dotykový displej s nastavitelnou velikostí dat, paletami a podsvícením poskytuje vynikající viditelnost, ať jste kdekoli na lodi a za všech podmínek. Displej Nemesis je také zcela přizpůsobitelný; vyberte si z přednastavených šablon, nastavte automatické bodu plachty nebo si vytvořte zcela vlastní – můžete si prohlížet svá důvěryhodná data o plavbě a jedinečný software ze své sítě tak, jak chcete, a zajistit tak, že budete mít ta nejpřesnější data přímo před vámi.

glassessmall2@2x.png

Viditelnost a všestrannost

Jasný dotykový displej se super širokými pozorovacími úhly a možností sledování i přes polarizační sluneční brýle ze všech úhlů a z jakékoli vzdálenosti na palubě, s nastavitelnou velikostí dat, paletami a podsvícením, tento displej nabízí optimální sledování za všech podmínek, ať už na na stěžni nebo v kokpitu.

rotate@2x.png

Kompletní přizpůsobení

Tento přizpůsobitelný displej lze namontovat na výšku i na šířku, zatímco snadno použitelný editor drag&drop umožňuje plné přizpůsobení se širokým výběrem grafických měřidel, SailSteer™, úrovně nádrží, digitálních dat, zobrazení IP kamery, histogramy a obrázky. Díky tomu máte svobodu ve výběru dat, vizualizace a nastavení velikosti a polohy, kterou chcete, nebo si můžete jednoduše vybrat z nabídky předvolených vestavěných řídicích panelů a šablon B&G. Další automatické kontextové režimy vám umožňují vybrat si data plavby, která chcete zobrazit, na základě bodu plavby nebo režimu plavby: Proti větru, Dosahování, Po větru, Před startem nebo Motoring.

watchsmall@2x.png

Integrace

Použití komponentů komerční kvality a hodiny testování a vývoje námořníky za všech podmínek v kombinaci s nejpřesnějšími plachtařskými daty dostupnými z vaší sítě a přístrojů B&G zajistí, že můžete mít naprostou důvěru v systém Nemesis. Spolehlivost a přesnost dat i displeje vám dodá jistotu, kterou potřebujete, abyste se v případě potřeby mohli správně rozhodnout. Systém Nemesis lze propojit s Vaším smartphonem či Apple Watch®.

 

Rozlišení displeje 1280x720
Jas 1300 nits
Stupeň voděodolnosti IP67
Ethernet 1x100Mbit
NMEA 1 x NMEA 2000 Micro-C port, 1 LEN
Provozní napětí 10 - 32 V DC
Spotřeba energie - MAX 13W
Operační teplota -15ºC až +55ºC
Doporučená pojistka 2 Amp
Rozměry 239 x 149 x 69mm (9.4 x 5.6 x 2.7")
Úhel zobrazení 80 nahoru/dolu, +/ 80 zleva/zprava
WiFi 802.11 b/g
Dotykový displej ANO