VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Katana

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Dvoulistový propeler / 3.5" Hub

Dostupnost Na objednávku
Cena 1 548,76 Kč bez DPH
1 874 Kč    
Kód produktu 8M4004173
Značka MOTORGUIDE
Kategorie Propelery
 

Standardně u nových modelů s lankovým řízením počínaje rokem 2020, nebo lze připojit k jakémukoli stávajícímu motoru MotorGuide s 3,5" hubem.

Dvoulistý propeler Katana je kombinací top materiálu z dílny NASA a špičkové technologie Mercury Outboard a je tak synonymem pro ten nejvýkonnější a nejefektivnější propeler na trhu. Propeler Katana poskytuje větší výkon a až o 30 % vyšší úsporu baterie ve srovnání s předchozími propelery a vynikají v běžných, mělkých a otevřených vodách a to i v náročném vodním terénu - třeba při hustém porostu.

Průměr 10,25", vyrobeno z polymeru vyrobeného v Americe.

Standardně na elektromotorech řady Tour Pro a Tour, ale lze připojit k jakémukoli stávajícímu motoru MotorGuide s 3,5" hubem.