VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

IT600-E TUNNEL R800

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 5

Interceptory ve tvaru tunelu poskytují dokonalé řešení vztlakové síly pro trupy s tunely na propeler. Na rozdíl od přímých interceptorů umožňuje konstantní poloměr zakřivení tunelového interceptoru montáž nad vrtulovým tunelem k úplnému nebo částečnému využití jinak nevyužité části paprsku pro generování vztlaku.

Tři modely tunelových interceptorů s různými poloměry, R500, R600 a R800, zajišťují, že většinu tunelů pro vrtule lze zakrýt se zanedbatelnou odchylkou mezi zakřivením trupu a interceptoru. Tunelové interceptory mohou být zahrnuty do nových instalací nebo dodatečně namontovány na již nainstalované systémy.

Dostupnost Na objednávku
Cena 72 522,31 Kč bez DPH
87 752 Kč    
Kód produktu 2012023
Značka ZIPWAKE
Kategorie LODĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka 2 roky
 
Klíčové vlastnosti
 • Dynamicky eliminuje nepříjemné a nebezpečné náklony a otáčení lodi.
 • Automaticky minimalizuje odpor vln a šetří palivo.
 • Integrovaná kvalita, jednoduchost a snadné rozšíření, přesto cenově dostupné.
 • Podporuje integraci systému s externími zařízeními prostřednictvím SÍTĚ NMEA 2000.
 • Voděodolné balení
 • Zabudované senzory pohybu a GPS
 • Jedinečné a intuitivní 3D ovládání
 • Okamžitá zpetná vazba všech informací uživateli
 • Noční režim
 • Možnost aktualizace pomocí USB kabelu

 

Série E je rodina velkých, rychle působících interceptorů, která zahrnuje tři rovné, tři tunelové a dva chine modely. Jejich rychlost čepele a zdvih jsou 40 mm / sa 60 mm. Velký modulární design vyrobený pro hromadnou výrobu znamená, že interceptory jsou odolné, cenově dostupné a obzvláště dobře přizpůsobené jakémukoli tvaru trupu u lodě člunu mezi 15-30m délky.

Všechny komponenty byly pečlivě navrženy tak, aby odolaly nárazům a zamezily vniknutí vody, čímž minimalizují riziko nákladné údržby a prostojů. Aktivace záchytného modulu nebo lopatky probíhá prostřednictvím dvou ponorných elektrických serv v záchytné jednotce bez kalibrace. Přirozené vodní chlazení poskytuje vynikající pracovní podmínky pro střídavé stejnosměrné servomotory, které běží na napětí 12-32 voltů.

Instalace je snadná díky integrované montážní desce a volitelně pod hladinou vody či nad ní samouzavírací, kabelovou průchodkou. Upřednostňované možnosti montáže je dosaženo jednoduchým vedením kabelu serva, jak je znázorněno níže. Každý interceptor je dodáván s kabelovým šroubením, kabelovým krytem a praktickou vrtací šablonou.

 

 

Obsah balení

Sada obsahuje všechny součásti potřebné k instalaci systému Dynamic Trim Control System s jedním párem rychle působících interceptorů. Existují tři různé Kit Boxy s přímými interceptory, jeden pro každou délku interceptoru a jeden Kit Box s chine interceptory.

Jakoukoli základní instalaci lze rozšířit o jeden interceptor řady E namontovaný na střed nebo až o dva interceptory řady S, a to bez nutnosti dalších konektorů nebo napájení.

 

 

Ovládací panel

Stylový ovládací panel Zipwake je pečlivě navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a intuitivní- tak, aby se řidič mohl soustředit na jedinou věc - užívat si jízdu na lodi!

Dvě jedinečná ovládací kolečka panelu umožňují snadné, rychlé a intuitivní manuální ovládání trimu,kýlu nebo kurzu. Systém však normálně pracuje v režimu automatického ovládání, který je aktivován jediným stisknutím tlačítka AUTO. V tomto režimu vestavěné vysokofrekvenční GPS, 3D gyroskopické senzory a robustní ovladač pohybu automaticky zajišťují dynamickou eliminaci nepříjemného a nebezpečného náklonu a rozjíždění lodi.

Stiskněte AUTOMATICKÉ TLAČÍTKO - a JEDEME!
Systém poskytuje nepřetržitou zpětnou vazbu o rychlosti člunu, sklonu a úhlu náklonu, stejně jako o pozicích interceptorů- to vše na barevném displeji , který je snadno čitelný i na přímém slunci.

 

 

Délka v mm (inch) 600
Váha 7,9 kg
Maximální rychlost lodi 50 uzlů
Zdvih čepele 60 mm
Rychlost čepele 40 mm/s
Délka kabelu 3 m (10 ft), prodloužitelné až do 6 m (20 ft)
Konektor M12 5-pin circular
Průměr konektoru 14.5 mm (0.57 in)
Napětí 12 - 32 V DC
Spotřeba 25 W max
Provozní teplota 0° až +40°C
Teplota při skladování -40° až +90°C
Stupeň voděodolnosti IP68 5 m

E