VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

IT600-E CHINE PORT

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 5

Chine interceptory poskytují jedinečný prostředek k maximalizaci řízení výšky a náklonu pohybu využitím nejvzdálenějších vnějších povrchů dna trupu pro generování vztlaku. 

Dostupnost Na objednávku
Cena 59 720,66 Kč bez DPH
72 262 Kč    
Kód produktu 2012024
Značka ZIPWAKE
Kategorie LODĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka 2 roky
 
Klíčové vlastnosti
 • Dynamicky eliminuje nepříjemné a nebezpečné náklony a otáčení lodi.
 • Automaticky minimalizuje odpor vln a šetří palivo.
 • Integrovaná kvalita, jednoduchost a snadné rozšíření, přesto cenově dostupné.
 • Podporuje integraci systému s externími zařízeními prostřednictvím SÍTĚ NMEA 2000.
 • Voděodolné balení
 • Zabudované senzory pohybu a GPS
 • Jedinečné a intuitivní 3D ovládání
 • Okamžitá zpetná vazba všech informací uživateli
 • Noční režim
 • Možnost aktualizace pomocí USB kabelu

 

Série E je rodina velkých, rychle působících interceptorů, která zahrnuje tři rovné, tři tunelové a dva chine modely. Jejich rychlost čepele a zdvih jsou 40 mm / sa 60 mm. Velký modulární design vyrobený pro hromadnou výrobu znamená, že interceptory jsou odolné, cenově dostupné a obzvláště dobře přizpůsobené jakémukoli tvaru trupu u lodě člunu mezi 15-30m délky.

Všechny komponenty byly pečlivě navrženy tak, aby odolaly nárazům a zamezily vniknutí vody, čímž minimalizují riziko nákladné údržby a prostojů. Aktivace záchytného modulu nebo lopatky probíhá prostřednictvím dvou ponorných elektrických serv v záchytné jednotce bez kalibrace. Přirozené vodní chlazení poskytuje vynikající pracovní podmínky pro střídavé stejnosměrné servomotory, které běží na napětí 12-32 voltů.

Instalace je snadná díky integrované montážní desce a volitelně pod hladinou vody či nad ní samouzavírací, kabelovou průchodkou. Upřednostňované možnosti montáže je dosaženo jednoduchým vedením kabelu serva, jak je znázorněno níže. Každý interceptor je dodáván s kabelovým šroubením, kabelovým krytem a praktickou vrtací šablonou.

 

 

Obsah balení

Sada obsahuje všechny součásti potřebné k instalaci systému Dynamic Trim Control System s jedním párem rychle působících interceptorů. Existují tři různé Kit Boxy s přímými interceptory, jeden pro každou délku interceptoru a jeden Kit Box s chine interceptory.

Jakoukoli základní instalaci lze rozšířit o jeden interceptor řady E namontovaný na střed nebo až o dva interceptory řady S, a to bez nutnosti dalších konektorů nebo napájení.

 

 

Ovládací panel

Stylový ovládací panel Zipwake je pečlivě navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a intuitivní- tak, aby se řidič mohl soustředit na jedinou věc - užívat si jízdu na lodi!

Dvě jedinečná ovládací kolečka panelu umožňují snadné, rychlé a intuitivní manuální ovládání trimu,kýlu nebo kurzu. Systém však normálně pracuje v režimu automatického ovládání, který je aktivován jediným stisknutím tlačítka AUTO. V tomto režimu vestavěné vysokofrekvenční GPS, 3D gyroskopické senzory a robustní ovladač pohybu automaticky zajišťují dynamickou eliminaci nepříjemného a nebezpečného náklonu a rozjíždění lodi.

Stiskněte AUTOMATICKÉ TLAČÍTKO - a JEDEME!
Systém poskytuje nepřetržitou zpětnou vazbu o rychlosti člunu, sklonu a úhlu náklonu, stejně jako o pozicích interceptorů- to vše na barevném displeji , který je snadno čitelný i na přímém slunci.

 

 

Délka v mm (inch) 600
Váha 7,4 kg
Maximální rychlost lodi 50 uzlů
Zdvih čepele 60 mm
Rychlost čepele 40 mm/s
Délka kabelu 3 m (10 ft), prodloužitelné až do 6 m (20 ft)
Konektor M12 5-pin circular
Průměr konektoru 14.5 mm (0.57 in)
Napětí 12 - 32 V DC
Spotřeba 25 W max
Provozní teplota 0° až +40°C
Teplota při skladování -40° až +90°C
Stupeň voděodolnosti IP68 5 m

E