VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

iBoats VB270

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Nafukovací člun Yellow V sE VZDUCHOVOU palubou 2,7m. - Lehký, kompaktní a snadno skladný

Dostupnost Na dotaz
Cena 28 473,55 Kč bez DPH
34 453 Kč    
Kód produktu 2106
Značka YellowV
Kategorie Lodě a nafukovací čluny
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Lehký, skladný a snadno skladný. Pokud toužíte po tom, představujeme vám sérii YellowV VB.

Vyzkoušejte skvělou stabilitu s velkým průměrem a ciťte se pohodlně díky hlubokému V trupu zvyšujícímu výkon. Popruh pro zajištění palivové nádrže nebo baterie je standardně součástí paluby.

Trubky ve tvaru D vytvářejí uvnitř lodi další prostor, díky čemuž je VB270 ideálním partnerem pro rychlý výlet.

Díky kompaktním rozměrům ve vyfouknutém stavu je tento model velmi pohodlný při přepravě nebo skladování.

Řada VB je vybavena nastavitelnou hliníkovou lavicí, takže můžete vždy najít dobrou pozici pro veslování, a silnou příčkou pro chvíle, kdy byste chtěli použít svůj přívěsný motor.

Vyrobeno z vysoce odolného PVC 1100 Decitex o tloušťce 0,9 mm, vybavené zesíleným příčným nosníkem a provedené v elegantní šedé a modré barevné kombinaci.

Vhodné pro 3 osoby a akceptuje přívěsné motory s krátkou hřídelí do 10 hp.

Délka 270 cm
Počet osob na palubě 3
Maximální motorizace 10 HP
Délka nohy motoru M