VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Heartbeat 08

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Ideální volba pro děti

Dostupnost Na dotaz
Cena 14 902,48 Kč bez DPH
18 032 Kč    
Kód produktu 2091
Značka YellowV
Kategorie Paddleboardy
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Paddleboard iSUP o délce 8 stop je produktem speciálně navrženým pro ty nejmenší z nás, naše děti. Definuje jej krátký trup pro snadné otáčení, extra šířka, pro ještě větší rovnováhu a stabilitu a robustnost, aby vydržel všechny možné skotačiny. 

Paddleboard SUP bude fantastickým nástrojem pro dovádění a aktivní trávení času na vodě. Vše, co musíte udělat, je dohlížet na ně, zatímco si spolu hrají.

Paddleboard Heartbeat 08 iSUP má pět rukojetí, takže je snadné se dostat z vody opět na palubu a šest D-kroužků, které spojují více paddleboardů dohromady, díky čemuž lze vytvořit jednu velkou herní platformu. Děti jistě také velmi ocení nízkou hmotnost 8,5 kg. Pro ještě větší stabilitu je tento paddleboard dodáván se 3 odnímatelnými ploutvemi. 5 mm tenká vrstva pěny EVA nabízí pohodlné užívání, zatímco 1,5 mm prošívané PVC je vysoce odolné a vytvořeno tak, aby dlouho vydrželo. Zábava ve vodě i mimo ni, stabilita a odolnost: každé dítě bude letos chtít Heartbeat 08 iSUP!

Balení obsahuje: SUP, 2v1 pádlo, pumpa, přenosná taška, sada na opravu, vodotěsné pouzdro na mobilní telefon, ručník YellowV, herní sada

O hře:

Hráč hodí kostkami a posouvá své figurky po hrací ploše. Na hrací desce se mohou pohybovat pouze figurky, které nejsou v domečku. Figurky mohou opustit domeček pouze při hodu pětky na hrací kostce. Jakmile je hráč mimo domeček, může přesunout jednu nebo více figurek podle počtu na kostkách. Pokud není možný žádný tah, tah propadá. Všechny tahy musí být provedeny před použitím jakýchkoli dalších odměn za odeslání protivníka do jejich domečku nebo před přesunutím figurky do cílového domečku. Pokud se figurka ocitne na stejném políčku jako figurka soupeřova, je soupeř nucen figurku vrátit do svého domečku. Blokáda se vytvoří, když dvě figurky jednoho hráče obsadí stejnou pozici. Blokádou pak nemůže projít žádný hráč, včetně vlastníka blokády. Figurka jiného hráče nemůže být umístěna v prostoru obsazeném blokádou, ani pokud by opustil svůj výchozí domeček. Pokud figurka hráče stojí před cílovým domečkem a hráči se nedaří hodit požadovaný počet na kostce pro umístění do cílového domečku, může s figurkou pokračovat po obvodu hracího plánu dle počtu na hozené kostce. Vyhrává ten hráč, který první oběhne hrací plán se všemi svými figurkami a umístí je do cílového domečku. Ostatní hráči poté obvykle pokračují ve hře a hrají tak o další pořadí.

Délka 250 cm
Šířka 68 cm
Váha 8,5 kg
Max zatížení 75 kg
Tloušťka 10 cm
Počet ploutví 3
Počet rukojetí 5
Počet D kroužků 6
Hmotnost uživatele 25-50 kg, 50-75 kg
Úroveň pro začátečníky/pokročilé