VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

HALO24 Radar

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 2

Náš dosud nejrevolučnější radar HALO24 nabízí pohled na okolí Vaší lodi v rychlosti sekund. Technologie Velocity Track ™ Doppler poskytuje okamžitou identifikaci nebezpečí na krátkou vzdálenost, zatímco pokrytí dlouhým dosahem - až 48 námořních mil - vám umožní sledovat počasí napřed.

Dostupnost Na objednávku
Cena 71 550,41 Kč bez DPH
86 576 Kč    
Kód produktu 000-14535-001
Značka SIMRAD
Kategorie RADARY
Záruka 2 roky
 

Radar HALO20 je nákladově efektivní řešení pro loďaře ke zvýšení situačního povědomí a zabránění kolizím, detekci nebezpečí kolize a dalších cílů a to v okolí až 24 námořních mil daleko. Díky svým malým rozměrům a nízkému profilu je HALO24 dokonalým radarovým řešením pro zákazníky, kteří si více uvědomují rozpočet - jako jsou ti s menšími sportovními rybářskými plavidly a motorovými loděmi.Radar HALO24 také poskytuje komplexní řadu funkcí, které zvyšují vaše povědomí o situaci a tím i Vaši bezpečnost na vodě. Můžete sledovat vybraná nebezpečí kolize pomocí sledování cílů MARPA, kde lze sledovat až 10 cílů. Ať už plujete přeplněnými vodními cestami nebo bojujete za špatné viditelnosti, radar HALO24 odstraní nejistoty a svému uživateli nabídne jen tu nejefektivnější a nejbezpečnější navigaci vůbec.

1

Ideální pro širokou škálu lodí- to je nový HALO24, který je dodáván v kompaktní kopulovité anténě a poskytuje vysoce kvalitní detekci krátkého, středního a dlouhého dosahu. Monitorujte dva rozsahy vzdálenosti najednou v režimu Dual Range, který vám umožní sledovat vzdálené změny počasí,zatímco zároveň monitoruje blízké okolí Vaší lodi a pomůže se vyhnout případným kolizím. Technologie pulzní komprese radaru HALO24 neznamená žádné kompromisy v detekci v jakémkoli zvoleném rozsahu, zatímco ostření paprsku poskytuje lepší vzdálenost mezi malými nebo vzdálenými cíli.

Ultimátní rozhled pro maximální prevenci kolizí

HALO24 poskytuje 360° rozsah,který díky své rotaci 60 RPM snímá každou vteřinou dění v dosahu až 1,5 námořní míle. Tyto ultrarychlé aktualizace vám poskytnou pohled téměř v reálném čase na krátkou vzdálenost a nabízejí dokonalý rozhled pro zabránění kolizím.

 2

 

Zabudovaná technologie Doppler VelocityTrack™

Technologie VelocityTrack ™ poskytuje okamžitou vizuální zpětnou vazbu o tom, zda cíle směřují k vám nebo se vzdalují. Jednoduché barevné kódování zdůrazňuje potenciální nebezpečí, zlepšuje vaše povědomí o situaci a snižuje riziko kolize. Radar HALO24 automaticky kontroluje každý cíl v dosahu; není třeba ručně vybírat jednotlivé cíle a není omezen počet cílů na obrazovce najednou. Používání funkce Velocity Track a MARPA vyžaduje kvalitní zdroj GPS.

 

Klíčové vlastnosti
 • 6W pulzní komprese
 • Různé režimy použití radaru
 • Bez nebezpečí ohrožení radiací
 • Dosah 24 nm
 • Rotace antény 24 ot./min
 • Nízký profil a nízká hmotnost
 • Bezkonkurenční provoz při krátkém dosahu
 • MARPA sledování cíle
 • Nízká spotřeba energie
 • Ochranné zóny
 • LED osvětlení
Provozní teplota -25° až +55°C
Stupeň voděodolnosti IPX6
Maximální relativní rychlost větru 51 m/sec (100 Knots)
Spotřeba energie 14.5 až 27W při 13.8 V
Ochrana proti přepólování ANO
Minimální StartUp napětí 10.75 V DC
Zdroj vysílače (doba předehřevu) Žádný magnetron - okamžité zapnutí
Váha 6.75kg
Vnější rozměry Ø Diameter 610 mm (24”), Výška 225 mm (8.9”)
Dosah radaru 100 m až 48nm (možnost 18ti nastavení dosahu)
Rychlost rotace 20 - 60 rpm
Frekvence vysílače X-band - 9.4 až 9.5 Ghz
Minimální dosah 6 m
Frekvence snímání 700-2400 Hz
Délka pulsu 0.04 - 64 usec
Hodnota hluku Méně než 5 dB

HALO24