VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

LOWRANCE HALO20 pulzní radar

 
Efekt lupa
 

Zlepšete svou situační orientaci a vyhýbání se kolizi s HALO20, kompaktním kopulovým radarem s technologií pulzní komprese, který detekuje nebezpečí srážky a další cíle v blízkosti a do vzdálenosti 24 námořních mil. Díky své malé ploše a nízkému profilu je HALO20 skvělým radarem pro jachtaře s malými sportovními rybářskými plavidly a denními čluny.

Dostupnost Na objednávku
Cena 54 324,79 Kč bez DPH
65 733 Kč    
Kód produktu 000-14543-001
Značka LOWRANCE
Kategorie LOWRANCE
 

KVALITNÍ VÝKON V KRÁTKÉM AŽ STŘEDNÍM ROZSAHU

Rozšiřte svůj výhled z přídě své lodi až na 24 námořních mil pomocí pulzní kompresní radarové technologie, která poskytuje výkonnou kombinaci detekce na krátkou a dlouhou vzdálenost a také přesné určení cíle s minimálním nepořádkem

 

LEPŠÍ INFORMOVANOST O SITUACI, PŘEDCHÁZENÍ kolizi

Radar HALO20 poskytuje komplexní řadu funkcí pro zlepšení vašeho situačního povědomí a bezpečnosti na vodě. Monitorujte vybraná nebezpečí kolize se sledováním cílů MARPA, sledujte až 10 cílů nebo 20 v duálním dosahu. Ať už se plavíte po přeplněných vodních tocích nebo řešíte špatnou viditelnost, HALO20 Radar okamžitě analyzuje vaše okolí, aby vám poskytl jasný a aktuální obraz..

 

Vždy připaven

HALO20 Radar se okamžitě probudí z pohotovostního režimu s nízkou spotřebou a poskytuje vysokorychlostní radarové pokrytí přesně tehdy a tam, kde jej potřebujete. I když je váš radar HALO20 vypnutý, spuštění je otázkou sekund, nikoli minut jako tradiční pulzní radar.

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Režimy Harbour, Offshore, Weather a vlastní režimy vyladí pokročilé zpracování signálu radaru HALO20, aby bylo zajištěno, že cíle budou jasně vidět – i v těch nejnáročnějších podmínkách prostředí.

 

Klíčové vlastnosti

10W pulzní komprese
Rozsah 24 nm od kompaktní 20palcové kopule
Bezkonkurenční krátký dosah
Radiační bezpečné
Snadné ovládání s režimem přístav, offshore a počasí
Sledování cíle MARPA
InstantOn™
Malá spotřeba energie
Strážní zóny