VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

EAGLE 4X

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Eagle® 4X je synonymem pro rychlé a snadné vyhledávání ryb. Tento displej orientovaný na výšku je ideální volbou pro kajaky a malé rybářské lodě s omezeným prostorem. Se svým širokoúhlým snímáním poskytuje sonda Bullet větší pokrytí vodního sloupce s nepřetržitým posouváním zprava doleva po obrazovce, což usnadňuje interpretaci a rozpoznání ryb.

Dostupnost Objednáno u výrobce
Cena 3 726,45 Kč bez DPH
4 509 Kč    
Kód produktu 000-16110-001
Značka LOWRANCE
Kategorie Eagle
Záruka 2 roky
 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Sonda bullet se širokoúhlým sonarovým snímáním
  • Funkce Autotuning - Jednoduchý sonar s automatickým laděním Vám od začátku poskytne optimální nastavení, takže nemusíte trávit čas zbytečným nastavováním a laděním manuálně.
  • IPS Displej - Nový, vylepšený displej, který nabízí lepší rozlišení a čistotu zobrazení a to dokonce i při sledování obrazovky v polarizačních brýlích.
  • Nový systém konektorů - Okamžité zapojení pomocí našeho vylepšeného otočného uzamykacího konektoru, který pokaždé zajistí snadnou a spolehlivou instalaci a sundání obrazovky.