VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

Držák na obrazovky echolotů Garmin - nízkoprofilový

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Kompatibilní s modely Garmin ECHOMAP UHD, UHD2 a STRIKER

Dostupnost Na objednávku
Cena 379,34 Kč bez DPH
459 Kč    
Kód produktu 02-4179-11
Značka Railblaza
Kategorie Platformy a držáky na obrazovky
 
  • INSTALACE V SEKUNDÁCH – Nízký profil držáku Garmin Fishfinder se rychle nainstaluje během několika sekund pomocí montážního systému StarPort od RAILBLAZA – bezpečně se připevní k vaší lodi.
  • UNIVERZÁLNÍ A VARIABILNÍ - Tento všestranný držák je kompatibilní s echoloty ECHOMAP™ UHD, UHD2 a STRIKER™ - konkrétně s modely ECHOMAP™ 4-7”  Striker™ 5-7” 
  • SNADNÉ PŘEMÍSTĚNÍ A ODSTRANĚNÍ – Chcete přesunout svůj echolot na jiné místo nebo jej úplně odebrat? Stačí posouvat zámek StarPort a zvednout! Je to tak snadné.