VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

ActiveTarget 2

 
Novinka Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 20

Nová generace velice populární live sondy ActiveTarget 2 přináší lepší čistotu a rozlišení vykreslování či možnost spojení dvou live sond pro ještě větší pokrytí.

Vysoké rozlišení, mimořádná čistota zobrazení, dechberoucí detail... To vše v živém přenosu!

Dostupnost Objednáno u výrobce
Cena 48 420,66 Kč bez DPH
58 589 Kč    
Kód produktu 000-15959-001
Značka LOWRANCE
Kategorie LIVE Sondy
 


Díky nové live sondě ActiveTarget 2™ můžete sledovat dění pod vodou ve vysokém rozlišení, díky kterému získáte pohled na podvodní struktury a můžete tak sledovat i reakci ryb na Vaši návnadu.

Sonda zaznamená i ty nejmenší ryby, pohyb každé větvičky. Budete moci sledovat, jak ryby reagují na Vaší nástrahu a optimalizovat tak Váš styl rybolovu. Tato sonda nabízí tři možnosti uchycení – dopředu, dolů a ScoutView, které nabízí širokoúhlý pohled. Nově si však mohou uživatelé při pořízení dvou ActiveTarget2 live sond obě sondy propojit a získat tak ještě mnohem větší pokrytí okolí lodi.


NEJČISTŠÍ ZOBRAZENÍ

Získejte perfektně čisté a detailní zobrazení podvodního světa v živém přenosu kolem Vaší lodi s ActiveTarget® 2. Tato nová vysoká úroveň zobrazení Vám umožňuje sledovat pohyb ryb, sledovat, ve kterých strukturách se nejvíce shovávají a co je důležitější, jak reagují na Vaši nástrahu.

 Získejte pokaždé to nejlepší zobrazení s optimalizovaným nastavením obrazu a stabilizací, které poskytují ostré a jasné  záběry ryb a struktury v přímém přenosu, a to i v drsných podmínkách.

ActiveTarget® 2, který poskytuje hladší a konzistentnější obraz v celém rozsahu, Vám přesně ukáže, co se děje pod vodní hladinou. Vylepšení vysílaného paprsku ze systému ActiveTarget2 ® umožňuje zobrazovat detailnější snímky také mnohem dále od lodi než kdy předtím.


VÍCE MOŽNOSTÍ ZOBRAZENÍ

 

ZOBRAZENÍ DOPŘEDU - Forward View

Zobrazuje struktury a rybí cíle, které se nacházejí před sondou.

forward-diagram (1)     activetarget-forward-mfd_1

 

ZOBRAZENÍ DOLŮ - Down View

Zobrazuje dění přímo pod sondou. Ideální pro sledování reakcí ryb na návnadu.

Výstřižekactivetarget-down-mfd_1

ZOBRAZENÍ SCOUT VIEW

Širokoúhlé zobrazení, které je ideální volbou získání větší povědomosti o strukturách v okolí lodě. Najděte ta nejlepší místa!

Výstřižek3activetarget-scout-mfd_1

NOVÉ ZOBRAZENÍ ACTIVETARGET 2 - POUZE U HDS PRO

Nespornou výhodou nového ActiveTarget 2 je možnost propojení dvou současně funkčních live sond, které nabízejí další možnosti live zobrazení. Tyto zobrazení jsou dostupná pouze u echolotů HDS PRO.

ASA

 *Režim Dual Scout vyžaduje držák pro uchycení - 000-15960-001


MOŽNOSTI UCHYCENÍ

ActiveTarget 2 nabízí více možností uchycení - ať už přímo k motoru či noze motoru.

Nový hardware uchycení sondy obsahuje bílé proužky pro snadnější zarovnání, takže lze snadno sondu namontovat ve správné poloze.

Pozn.: Původní uchycení ActiveTarget je stále kompatibilní s ActiveTarget 2.

Snímek obrazovky 2022-12-08 144412

ActiveTarget2 rovněž nabízí možnost přenosu sonarových snímků do mapy:

Bez názdsvu-1ActiveTarget 2 - Product Brief_External_1


KOMPATIBILITA

ActiveTarget2 je kompatibilní s následujícími produkty:

Snímek obrazovky 2022-12-08 152420

Zkombinujte nový ActiveTarget® 2 Live Sonar se svým echolotem řady HDS PRO®, elektromotorem Ghost®, sondou Active Imaging™ HD a propojte jej se závěsným motorem pro ten nejvíc ultimátní systém vůbec!

Snímek obrazovky 2022-12-08 152547

Ethernetové porty Ano / 1 -100 Mbit Ethernet Port
Spotřeba energie - MAX 1.5A @ 13.8VDC
Doporučená pojistka 3A
Provozní napětí 10.8 VDC - 31.2 VDC
Vlhkost 60°C, 95% relativní vlhkost po dobu 18 hodin
Provozní teplota -15°C až 55°C
Šoková a vibrační zkouška 100,000 cyklů 20 G
Stupeň voděodolnosti IP67
Rozměry modulu 219.3mm x 192.1mm x 72.9mm
Rozměry sondy 149.8mm x 82.4mm x 58.0mm
Váha modulu 1,86 kg
Váha sondy 1.21 kg
Frekvence 550kHz - 1100kHz
Max dosah hloubky 60.96m
Interface Ethernet pro HDS Pro, HDS Live, HDS Carbon, Elite FS