VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

KONTRA 450

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3
Dostupnost Na objednávku
Cena 103 229,75 Kč bez DPH
124 908 Kč    
Kód produktu 266
Značka Rototech
Kategorie Rybářské lodě
 

Vyrobeno z polyethylenu, v kombinaci s tvarem trupu je tento člun velice směrově stabilní, rychlý a i celková stabilita je nesrovnatelná s obdobnými čluny. Je nepotopitelný z důvodu dvouplášťové konstrukce s jednotlivými komorami. Příďové a zadní bakysty nabízejí mnoho úložných prostorů. Nepoškodí se při nájezdu na břeh a kamení, nevadí nízké teploty – nezničitelný.
Možnost jiného barevného provedení: bílá, žlutá, oranžová, červená, perleťová, šedá, mramorovaná šedá, pistáciová, jarní zelená, temně zelená, mramorovaná zelená, modrá, hnědá, černá. Barevné provedení v černé a bílé barvě je příplatkové.

Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard bez lodního motoru.

Délka 450 cm
Šířka 190 cm
Hloubka ponoru 10 cm
Váha 180 kg
Maximální motorizace 60 PS
Počet osob na palubě 10 cm
Délka nohy motoru L
Doprava Není v ceně