VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, během poslední doby se na českém trhu objevily výrobky LOWRANCE, SIMRAD a B&G prodávané prodejci převážně přes internet či z individuálního dovozu.Ve snaze ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující: Reklamaci či opravu lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Bohemia Marine a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků.U jiných než na našich stránkách uvedených prodejců NEGARANTUJEME prodej produktů s instalovaným českým jazykem,či manuálem v českém jazyce, jelikož tyto jsou vlastnictvím Bohemia Marine a jsou tak instalovány / vkládány pouze k produktům, které pocházejí z oficiální české distribuce. Případná další instalace českého jazyka či dodání manuálu je zpoplatněno.

FISCH 260

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 20
Dostupnost Na objednávku
Cena 12 927,27 Kč bez DPH
15 642 Kč    
Kód produktu 263
Značka Rototech
Kategorie Rybářské lodě
 

RYBÁŘSKÁ LOĎ FISCH 260

Lehká veslice k rybolovu a rekreaci. Díky své nízké hmotnosti (pouze  65kg) jsou vhodné pro použití v oblastech, kde je obtížný přístup ke břehu, kde musíte loďku ručně přesunout. Kompaktní konstrukce umožnuje snadnou přepravu na přívěsu nebo dokonce na střeše auta. Loď je vyrobena z polyetylenu, plastu zcela odolnému povětrnostním vlivům, je vodoodpudivá a velmi odolná i při nízkých teplotách, což je lepší než u jiných materiálů jako jsou polyesterové pryskyřice nebo dřevo. Loď vyrobená z tohoto materiálu je vysoce odolná vůči nárazu na pobřeží nebo kamenům na dně. Loď z polyetylenu nemusíte natírat ani podstupovat žádnou údržbu, i při intenzivním používání zůstává životnost velmi dlouhá.

Konstruktéři vytvořili malý, lehký ale také velmi bezpečný člun. Polyetylen je sám o sobě lehčí než voda a kromě toho má loď dvojité dno a mnoho ponorných komor. Dokonce i při převrácení lodě, defektu jedné nebo dvou vrstev, naplnění vodou loď zůstane na hladině a posádka má stále k dispozici podporu.

Ostré ohraničení přídě hladce přecházející v širokou záď poskytuje nízký odpor a současně vede k ovladatelnosti a stabilitě. Tuto loď je ideální řídit pomocí vesel, malým elektrickým nebo spalovacím motorem. Uživatelé oceňují lehkost manévrování a bezpečnost lodi v náklonech.

Je to malá praktická loď poskytující komfort pro dva nebo tři lidi. Na přídi je malá pevná skříňka a na střední a zadní část může být nainstalována dřevěná lavice nebo plastová lavice s úložným prostorem.

Tuto loď lze díky monolitickému designu snadno čistit. Vnitřek lodi neobsahuje rohy nebo těžko přístupná místa, kde by mohlo docházet k hromadění nečistot.

Loďka je bezpečná, praktická a odolná s líbivým designem. Bezpečnost lodi potvrdil výzkum prováděný v rámci národní registrace Shipping, tato loď nese výsledné označení značkou CE.

Tato loď se vyrábí v barvách: bílá, žlutá, oranžová, červená, perleťová, šedá, mramorovaná šedá, pistáciová, jarní zelená, temně zelená, mramorovaná zelená, modrá, hnědá, černá

 Uvedená cena je za loď ve standardní výbavě.

SPECIFIKACE:

Kategorie  – Rekreační loď – kategorie D

Loď byla navržena pro plavby v chráněných vodách, malých zálivech, jezerech, řekách a kanálech, pokud je síla větru do 4 st. a vlnách způsobenými projíždějící lodí o výšce do 0,5m.

 

Uvedená cena je včetně základní výbavy.

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA:

  • Nerezové uchycení vesel – 1 pár                                                                           
  • Vesla – 1 pár                                                                                                            
  • Vyjímatelná bakysta 100L – úložná plastová lavice
  • Dřevěná lavice přestavitelná
  • Barevné provedení černá / bílá = příplatek 30%

 

Více informací :  https://www.wboats.cz/fish-260/

 

Celková délka 2.58 m
Celková šířka 1.44 m
Celková výška 0.52 m
Hmotnost prázdné jednotky 65 kg
Počet osob 1 až 3
Maximální nosnost 350 kg
Maximální výkon motoru 2,5 HP / 1500 W
Materiál trupu Polyetylen
Konstrukce trupu uzavřená dvojitá stěna
Doporučená délka vesla 2,1m
Barevné provedení bílá, žlutá, oranžová, červená, perleťová, šedá, mramorovaná šedá, pistáciová, jarní zelená, temně zelená, mramorovaná zelená, modrá, hnědá, černá
Doprava Není v ceně